Pegasus TRD-PRTV-24DW Puritan 24 x 21 Vanity Cabinet Only, Driftwood
Size: 24",Finish: Driftwood, Dimensions: BackToFront: 21" - Height: 34" - Width: 24" - Weight: 75lbsVanity Base Finish/Color: Light Wood Tone, Number of Doors: 1,Number of Drawers: 0,Soft Closing Hinges?: Yes, Vanity Width: 25" to 30",Vanity Width: 41" to 50",Vanity Width: 24" and Under, Vanity Width: 51" and Over, Vanity Width: 36" to 40",Vanity Countertop Height: 34",Vanity Back to Front Depth: 21" Vanity Cabinet The Puritan Vanity Cabinet in Driftwood has a decorative toe kick and bronze cabinet hardware to help bring sophistication and style into your space. The raised … Read more